Bo najlepszy biznes, to własny biznes!

Chciałbyś rozpocząć własny biznes, ale obawiasz się niepowodzenia? Otwórz biznes z nami w ramach franczyzy. Możesz liczyć na doskonałe warunki współpracy i opiekę naszych specjalistów przez cały czas trwania współpracy.


Jakie korzyści płyną z systemu franczyzowego?

Otwórz biznes, to proste! Oferujemy korzystne warunki.


Przewidywany koszt inwestycji i wymagania lokalowe

Przy otwarciu lokalu Crazy Piramid Pizza z pełnym menu, tzn. Crazy Piramid Pizza, pizza tradycyjna, zapiekanki, hamburgery itp. wymagany jest lokal minimum 70 m2. Wystrój powinien nawiązywać do stylu egipskiego. Całkowity koszt inwestycji zaczyna się od 45 tys. zł.

Otwórz biznes z nami – nie pobieramy wstępnej opłaty franczyzowej!

Podstawowe wymagania sieci

Tak naprawdę głównym naszym wymaganiem jest Twoja chęć współpracy! Nie stawiamy wygórowanych wymagań, aby każdy mógł otworzyć najlepszy biznes z naszą pomocą.
Poszukujemy Master Franczyzobiorców do stworzenia sieci w Europie.

Masterfranczyza– czyli najlepszy biznes za granicą


Stworzone przez nas franczyzowe sieci pizzerii Biesiadowo oraz Crazy Piramid Pizza w przeciągu kilku lat zyskały niezwykłą popularność wśród franczyzobiorców. Nieustannie poszukujemy kontrahentów chcących rozpocząć własny biznes pod marką Crazy Piramid Pizza.

Z chęcią nawiążemy współpracę z przedsiębiorczymi, dynamicznymi osobami, które chcą zostać naszymi Master Franczyzobiorcami za granicami kraju. Zadaniem Master Franczyzobiorcy jest pozyskiwanie nowych lokalizacji franczyzowych na danym terenie oraz kompleksowa obsługa logistyczna. Roczna opłata za przystąpienie do sieci wynosi zaledwie 2500 EUR. Otwórz biznes jako Master Franczyzobiorca – koszt inwestycji zaczyna się od 20 000 EUR.

Doświadczenie jest sukcesem. My je mamy.


Wciąż poszukujemy Master Franczyzobiorców, którzy będą reprezentować naszą sieć poza granicami kraju. Jeżeli chcesz rozpocząć własny biznes za granicą i jesteś zainteresowany współpracą, skontaktuj się z nami koniecznie!

Wojciech Goduński
Właściciel sieci
Kontakt wyłącznie w sprawie franczyzy

tel. 792 433 601